İnsan Kaynakları Zirvesi 2015 Blogger Kayıtları

İnsan Kaynakları  Zirvesi’ne gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Aşağıda yer alan Soru-Cevap kısmını okuduktan sonra başka sorularınız olursa, Medyaevi Medya İlişkileri Direktörü Ayçin Noyan ile e-posta aracılığıyla (anoyan@medyaevi.com.tr)  iletişime geçebilirsiniz.

Kimler ücretsiz blogger kaydı yaptırabilir?


Ücretsiz blogger kaydından sadece, düzenli olarak blog’unda yayım yapan, herhangi bir ticari, siyasi ve özel çıkar ile devlet çıkarından bağımsız faaliyet gösteren sektörle ilişkili bireysel blogger’ların yanısıra haber servisi, yayın kuruluşu veya haber sitesi için çalışanlar yararlanabilir. Bu kriterlere uyuyorsanız, lütfen aşağıda talep edilen bilgileri e-posta ile bize ulaştırın, verdiğiniz bilgiler doğrulandıktan sonra, üç iş günü içinde onay e-postası ile size ulaşıyor olacağız.

Blogger’lar nasıl kayıt yaptırabilir?

İnsan Kaynakları Zirvesi’ne katılmak isteyen blogger’ların genel kural olarak, 2014 yılı içinde en az altı ay boyunca günlük veya haftalık yazı yazmış olması gerekmektedir. Zirvenin içeriği ile paralel içerikler barındıran bloglar olması, paylaşımların sürekliliği, blog içeriklerininin sektörü takip eden güncel içeriklerden oluşması tercih sebebidir. Blogların Alexa değerlendirmeleri de göz önünde bulundurulacaktır. Ayrıca Blogger’ların Sosyal Medya’daki aktifliği, içerik paylaşımları ve takipçi sayısı yapılacak değerlendirmelerde dikkate alınacaktır.
Yönetim, İşletme ve İnsan Kaynakları vb. alanında lisans ve/veya lisansüstü programa kayıtlı olan ya da üniversite yayınlarında, yayın kuruluşlarında veya internet haber sitelerinde yazı içeriği referans gösterebilen akademisyenler ve öğrenci blog yazarları ayrıca değerlendirilecektir.

Katılmayı düşünüyorsanız, hangi bilgileri sunmanız gerekir?


Lütfen e-posta ile aşağıdaki bilgileri (anoyan@medyaevi.com.tr) gönderin:
Haber kuruluşu (Blog veya web sitesi adresi), ad, soyad, adres (şehir ve posta kodu içermelidir), ülke, telefon numarası, e-posta adresi, Twitter kullanıcı adı ve konferansa katılmayı düşündüğünüz tarihler (yani, 11 Şubat, 12 Şubat veya konferansın tamamı)

Onay e-postasını aldıktan sonra zirveye nasıl katılabilirsiniz?


İnsan Kaynakları Zirvesi’nin web sitesi zirveye dair bilgileri alabileceğiniz en iyi kaynaktır.  Zirvenin gerçekleşeceği İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı girişinde yer alacak Basın Kayıt Masası’ndan girişlerinizi yapabilirsiniz.

Video, fotoğraf, konuşmacı röportajları vb. konularda ne gibi kısıtlamalar mevcut?


Zirve boyunca konferans alanındaki haber kameraları ve radyo yayını için önceden izin alınması gerekir. Lütfen fotoğraf ve video çekimiyle ilgili kısıtlamalar için Medyaevi Medya İlişkileri Direktörü Ayçin Noyan’a (anoyan@medyaevi.com.tr) danışın.  
MCT Danışmanlık A.Ş ve Eventus Organizasyon Fuarcılık ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenen her türlü organizasyondaki sunum ve demeçler, şirketimiz görüş ve politikası ile ilgili olmayıp, tamamen konuşmacıların kişisel bilgi ve görüşlerini yansıtmaktadır.
Ayr˝ca, bu kodu ba˛taki etiketinin hemen sonras˝na yap˝˛t˝r˝n: